Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
У Володимирі-Волинському продовжили конкурс на проєкт монументу воїнам, загиблим від агресії РФ

Прийом заявок на проєкт монументу воїнам продовжено до 17-го травня.

Фото Захід.НЕТ.

У Володимирі-Волинському продовжили конкурс на проєкт монументу воїнам, загиблим від агресії РФ

Нагадуємо, що триває проведення конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення монументу «Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському

Прийом заявок продовжено до 17-го травня. Результати конкурсу буде оприлюднено 1-го липня, – інформує БУГ з посиланням на сайті міста.

Запрошення до участі у конкурсі розповсюджується на юридичних осіб, фізичних осіб або групи юридичних осіб/або фізичних осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, надали організатору заявку.

Реклама Google

Кожний учасник конкурсу може подати тільки одну заявку з конкурсними матеріалами. У випадку, якщо учасник конкурсу подає більше однієї заявки, усі конкурсні матеріали за його участю відхиляються незалежно від результатів конкурсу.

Призовий фонд складає 60 тисяч гривень із розподілом по зайнятих місцях: 30 тис. грн. – за зайняте 1 місце; 20 тис. грн. – за зайняте 2 місце; 10 тис. грн. – за зайняте 3 місце.

Умови проведення конкурсу:

  • Конкурс проводиться в один тур.
  • Конкурсні текстові матеріали подаються учасником конкурсу в запечатаному вигляді з урахуванням шифру (будь-яке число).

До ескізного проекту пам’ятного знаку потрібно додати: генеральний план М 1:500 (1:200; 1:100); план споруди М 1:100 (1:200; 1:50; 1:20); макет пам’ятного знаку М 1:10 (1:20; 1:5) або комп’ютерна графіка; пояснювальна записка з обґрунтуванням та стислим описом задуму; перспектива (масштаб довільний).

Інформація про учасника конкурсу подається в іншому запечатаному конверті з шифром, а саме:

  • найменування учасника конкурсу (для юридичних осіб);
  • прізвище, ім’я та по батькові;
  • рік народження;
  • освіта;
  • місце роботи (для фізичних осіб-підприємців);
  • поштова адреса учасника конкурсу;
  • контактні телефони;
  • у разі надання макету пам’ятного знаку – нанести шифр учасника.

Усі сторінки документів, що входять до конкурсних матеріалів, мають бути пронумеровані, підписані учасником конкурсу. Матеріали надані на електронних носіях додаються до документів. Ескізні проекти, подані на конкурс, не повертаються.

Читайте також у нас: Адвокати Порошенка: відповідальність за наклепи і брехню рано чи пізно наздоганятиме кожного​.

Конкурс проводиться платній основі. Призовий фонд складає 60 тисяч гривень із розподілом по зайнятих місцях: 30 тис. грн. – за зайняте 1 місце; 20 тис. грн. – за зайняте 2 місце; 10 тис. грн. – за зайняте 3 місце.

Конкурсні матеріали повинні бути доставлені за адресою: Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5, виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (03342) 3-49-54.

Telegram Channel