Рідному батьку не хочуть віддавати сина, мама якого загинула в ДТП біля Рівного - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Рідному батьку не хочуть віддавати сина, мама якого загинула в ДТП біля Рівного

Тривають слідчі дії.

Фото obozrevatel.

Рідному батьку не хочуть віддавати сина, мама якого загинула в ДТП біля Рівного

Майже тиждень тому в дорожньо-транспортній пригоді неподалік Рівного розбилась сім’я - 37-річна Вікторія, 34-річний Андрій Герасимчук, а також їх півторамісячний син Тарас

У загиблої Вікторії залишився 14-річний син від першого шлюбу. Після смерті матері в деяких засобах масової інформації почали з’являтись публікації про те, що нібито доглядати за хлопцем будуть рідні загиблої, адже рідній тато з ним не спілкується, передає rivne.media.

Батько Максима Антон Виговський спростував інформацію про це. Останні майже десять років він проживав у Польщі, тож бачитись із сином так часто, як хотів, не міг. А після трагедії він готовий як забрати його до себе, так і врахувати бажання дитини залишитися в Рівному, але, однозначно, не з чужими людьми. Батько Антона, рідний дід Максима, також готовий взяти дитину до себе. Також ще є тітка юнака по матері, яка теж не збирається його залишати.

Рідні вітчима Максима запропонували йому добровільно відмовитись від сина.

«Я є його рідний батько, ніколи не відмовлявся від нього, нікуди не зникав і тому, як дізнався про ДТП, одразу виїхав до сина. Але мене до нього навіть не підпустили. Сказали, що він нібито не хоче зі мною говорити і на мої дзвінки він не відповідав. Це неправда, що ми не спілкувалися і я не брав участь у його житті. Незважаючи на те, що ми жили окремо, я завжди підтримував зв'язок з сином, спілкувався і надавав матеріальну допомогу», - розповідає Антон Виговський.

За словами Антона, рідні вітчима Максима запропонували йому добровільно відмовитись від сина. До того ж, спілкуватись їм не дозволяють.

«На даний момент мені практично не дають спілкуватися з сином і активно налаштовують його проти мене родичі зі сторони загиблого вітчима. Ця родина, фактично чужі йому люди, хочуть позбавити мене батьківських прав. Мені навіть надійшла пропозиція від них добровільно відмовитися від сина. При цьому, до мене дійшла інформація, що таке їх несподіване бажання обумовлене передусім наявним майном дитини, яке залишилося йому в спадок від матері. Тому вони переконують Максима, що я наркоман, злодій, аферист і т.д. Звичайно, це неправда, і я дуже здивований агресивною позицією цих людей проти мене», - додає Антон Виговський.

Антон переконаний, що його малолітнього сина можуть ошукати:

«Можливо, я і не був найкращим батьком у світі, але передусім я бажаю добра своїй дитині, дбаю про його інтереси і про його майбутнє. І мене дуже бентежить зараз ця ситуація, при якій мою неповнолітню дитину можуть ошукати і залишити в майбутньому без нічого».

Читайте також: 29-річний рівнянин, який загинув у ДТП, врятував чотири життя (Фото).