На рахунку Руслана Маліновського знову гол+пас за «Аталанту»

Наш хлопець!

Фото REUTERS.

Українець з просто крутого футболіста на очах перетворюється на дуже крутого

Футболіст збірної України Руслан Маліновський відзначився результативною передачею та забитим м'ячем за «Аталанту» в матчі 37-го туру чемпіонату Італії проти «Дженоа» інформує УНІАН

Маліновський вийшов на поле в стартовому складі й на 9-й хвилині асистував колумбійському форварду Дувану Сапаті. А на 26-й хвилині гравці помінялися ролями: тепер вже Сапата віддав результативний пас на Руслана.

На 57-й хвилині матчу Маліновський був замінений, а «Аталанта» в підсумку виграла з рахунком 4:3.

Портал Whoscored поставив 28-річному українцю найвищу оцінку серед всіх учасників поєдинку - 8,8.

Українець відзначився результативною дією у складі бергамасків вже в десятому матчі поспіль. За цей відрізок він забив 6 голів і віддав 9 результативних передач.

Всього у нього 8 м'ячів і 12 результативних передач в 34 зустрічах в Серії А в цьому сезоні. Маліновський вийшов на перше місце серед найкращих асистентів Серії А. На один асист менше в форварда «Інтера» Ромелу Лукаку.

Відео голу та асисту Руслана від телеканалів «Футбол 1,2,3».

Руслан Маліновський перейшов в «Аталанту» в липні 2019 року з бельгійського «Генка» за 13,6 мільйона євро, ставши одним з найдорожчих футболістів в історії клубу.

У своєму першому сезоні він провів за італійський клуб 44 матчі, в яких забив 9 голів і зробив 4 гольові передачі.

У поточному сезоні на рахунку українця 41 матч, 9 голів та 12 асистів у складі клубу з Бергамо.