Григорчук переписав історію рекордів чемпіонатів Білорусі

Звитяга стала для Шахтаря дев'ятою поспіль у чемпіонаті.

Фото із сайту football24.ua.

Український наставник солігорського Шахтаря Роман Григорчук продовжує знищувати суперників у сусідній першості

У 9-му турі чемпіонату Білорусі солігорський Шахтар Романа Горигорчука на виїзді не без проблем здолав гродненський Неман (2:1) і вписав своє ім'я в історію місцевого футболу, пише Футбол24.

Пропустивши першими вже на початку матчу, «гірники» ще до перерви зуміли зрівняти, після того, як господарі не змогли реалізувати пенальті.

Пропустивши першими вже на початку матчу, «гірники» ще до перерви зуміли зрівняти, після того, як господарі не змогли реалізувати пенальті. У другому таймі свій шанс з одинадцятиметрового солігорці не змарнували і здобули вольову перемогу.

Звитяга стала для Шахтаря дев'ятою поспіль у чемпіонаті – команда Григорчука, таким чином, встановила рекорд футбольної Білорусі за кількістю перемог на старті сезону.

Раніше найдовша переможна серія зі старту чемпіонату становила вісім матчів і лише три команди спромоглись на таке досягнення – Динамо Мінськ у 1995 році, МПКЦ у 1996-му і БАТЕ у 2018-му.