Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Винник відмовився розважати Лукашенка, але йому знайшли в Україні заміну

«Какаяразніца», піддає Лукашенко протестанів катуванням чи ні, так Тіно?

Фото ROSTYSLAV RIPKA

Винник відмовився розважати Лукашенка, але йому знайшли в Україні заміну

Відвідати «Словʼянський базар» у Вітебську вирішила Тіна Кароль

Про свою готовність відвідати Білорусь для участі у «Словʼянському базарі» повідомила популярна українська співачка Тіна Кароль. В ефірі білоруського телебачення тренерка шоу «Голос країни» та телеведуча популярного проєкту «Танці з зірками» підтвердила такий намір попри те, що фестиваль бойкотує ряд артистів.

Реклама Google

Зокрема, від участі у фестивалі вже відмовилися Олег Винник та його підопічна на «Голосі» Еліна Іващенко, імена яких пропали з афіш. Як повідомляють ЗМІ, від участі відмовилися також Тимур Мірошниченко та Андрій Доманський.

Зокрема, від участі у фестивалі вже відмовилися Олег Винник та його підопічна на «Голосі» Еліна Іващенко, імена яких пропали з афіш.

«Я не змушу вас сумувати. Я мчуся до вас!», – відповіла Тіна Кароль на питання ведучих білоруської телепередачі, чи приїде вона на «Слов'янський базар».
Нагадаємо, що «Слов'янський базар» – це щорічний міжнародний фестиваль мистецтв, який проходить у білоруському місті Вітебську з 1992 року. Фестиваль задуманий як спільний культурний захід трьох країн: Білорусії, Росії, України.

Читайте також у нас: Волинянка непомітно витягнула з кишені перехожого 4000 гривень​.

«Слов'янський базар» у Вітебську проводиться під патронатом Олександра Лукашенка, який жорстко придушує мирні мітинги своїх співгромадян. Саме тому білоруси просять закордонних артистів бойкотувати фестиваль.

Джерело: Главком.
Telegram Channel