Футбол: «Волинь» впевнено перемогла «Гірник-Спорт» (Відео)

Свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «Волині».

Фото із сайту volynnews.com.

У 26 турі Першої ліги луцька «Волинь» впевнено перемогла «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів – 2:0.

Вже на 9 хвилині «Волинь» створила перший небезпечний момент у матчі: Чачуа навісив з кутового прямісінько на голову Шарпару, який влучив у штангу, а на добивання пробив повз, пише ІА Волинські новини.

Відзначимо, що це був єдиний момент від обох команд за перші 45 хвилин.

У другому таймі «Волинь» посилила тиск на ворота суперників, але два моменти закінчилися влучаннями в штангу.

А на 62 хвилині Оринчак таки зумів переправити м‘яч у ворота, відкривши рахунок – 1:0.

На 85 хвилині Кобзар, який замінив автора першого голу, подвоїв перевагу «хрестоносців» – 2:0.