«Верес» не допоміг «Волині»: рівняни розгромно програли «Металісту 1925» (Відео)

Немає слів...

Фото goodfon.ru

Харків'яни здобули надважливі три очки, які можуть стати вирішальними у боротьбі за путівку в УПЛ

«Металіст 1925» (Харків) – «Верес» (Рівне) – 4:1 (1:0 – Віталій Пономар, 8 хв.; 2:0 – Артем Габелок, 12 хв.; 2:1 – Михайло Шестаков, 50 хв., 3:1 – Дмитро Нємчанінов, 72 хв., гол у власні ворота; 4:1 – Владислав Дмитренко, 82 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 26-й тур. 16 травня 2021 року. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». Головний суддя Віктор Копієвський (Кропивницький).

Поєдинок між «Металістом 1925» та «Вересом» аж ніяк не даремно вважався центральним матчем туру. Адже зустрічалися команди, які посідають перше та третє місця в турнірній таблиці.

Кулаки за рівнян з усіх сил тримали й уболівальники «Волині», яка сьогодні у Луцьку з рахунком 2:0 обіграла «Гірник-Спорт». «Хрестоносцям» «Верес» уже не наздогнати, а ось очкові втрати харків'ян підопічним Василя Сачка були б дуже навіть на руку.

Щоправда поєдинок для команди Юрія Вірта розпочався гірше нікуди: заледве минула чверть тайму, а вони вже «летіли» з рахунком 0:2. Богдану Когуту забивали Віталій Пономар та Артем Габелок.

Далі були героїчні спроби гостей урятувати ситуацію, проте до перерви забити бодай раз вони не змогли. А ось в дебюті другої половини зустрічі Михайло Шестаков один м'яч відквитав.

На жаль, розвинути цей успіх господарі поля не дозволили. А на 72-й хвилині гравець «Вереса» Дмитро Нємчанінов після подачі кутового «Металістом 1925» ще й зрізав м'яча головою у власні ворота – 1:3.

Згодом Владислав Дмитренко довів рахунок до взагалі розгромних 1:4.

Результати 26-го туру: «Агробізнес» – «Чорноморець» – 1:0; МФК «Миколаїв» – «Кремінь» – 2:0; «Кристал» – «Прикарпаття» – 0:1; «Волинь» – «Гірник-Спорт» – 2:0; «Альянс» – «Оболонь» – 1:0; «Нива» – «ВПК-Агро» – 1:2; «Полісся» – «Авангард» – 1:2; «Металіст 1925» – «Верес» – 4:1.