Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Луцька влада пояснила водіям, як їздити містом у зв’язку з ремонтом центральної дороги

Наразі відомо, що проспект Волі планують зробити частково пішохідною вулицею. В рамках реконструкції замінять дорожнє та тротуарне покриття, мережі, тролейбусні лінії та освітлення.

Фото ЛМР.

Луцька влада пояснила водіям, як їздити містом у зв’язку з ремонтом центральної дороги

Розроблено схеми руху

Станом на сьогодні тривають підготовчі роботи до перенесення інженерних мереж на проспекті Волі (ділянка від вулиці Шопена до вулиці Сенатора (непарна сторона)). Тут частково обмежений рух транспортних засобів, інформує пресслужба Луцької влади.

Реклама Google

На ділянці від Київського майдану в напрямку до вулиці Сенатора тривають роботи із влаштування паркомісць.

З 17 травня заплановано частково перекрити рух транспорту почергово по одній смузі на ділянці від Київського майдану до вулиці Шопена. 

 

 

 

З 17 травня заплановано частково перекрити рух транспорту почергово по одній смузі на ділянці від Київського майдану до вулиці Шопена. Тут буде проводитися заміна інженерних мереж. Роботи заплановано виконати до 1 липня.

З 1 червня заплановано розпочати заміну дорожнього покриття на проспекті Волі на ділянці від вулиці Шопена до вулиці Сенатора. Під час проведення цих робіт буде дозволено рух лише громадського транспорту. Роботи заплановано виконати до 1 липня.

Читайте також: У Луцьку встановили 9 розумних зупинок: де вони є

Відповідно до розроблених схем руху об’їзд буде здійснюватися вулицями Глушець та Коперника.

 
Telegram Channel