![Веслувальники з Волині, здобули 3 медалі на Кубку світу (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/x/hp/j7gbgn-3h56qe2tbcruxiq75nz252jhzhxvlhpx.jpg)
Вітаємо!
Веслувальники з Волині, здобули 3 медалі на Кубку світу (Фото)
Марія Повх завоювала дві нагороди, ще одну - Андрій Рибачок
14-16 травня 2021 року в Сегеді відбувся етап Кубку світу з веслування на байдарках і каное. На змаганнях веслувальники збірної України завоювали 10 медалей – 2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових та посіли друге місце в Кубку націй, набравши 685 залікових очок.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/ry/3hyhs2-0x0-1999x869-6tvdo6555z7r5rkjjkyj5k7wszvnbryy.jpg)
Високими результатами на етапі Кубку світу відзначилися веслувальники Волині, здобувши 3 медалі – 2 бронзові та 1 срібну.
Дві нагороди завоювала учениця ВОШВСМ Марія Повх. Срібну медаль спортсменка здобула у байдарці – одиночці на дистанції 500 м, з результатом 1.56.86.
Нагадаємо, що Марія Повх здобула олімпійську ліцензію та готується до участі в Олімпійських іграх у Токіо.
Бронзову нагороду Марія Повх виборола у байдарці-двійці на дистанції 200 м мікс у парі з Іваном Семикіним з Київської області, за час 35,49. Тренують призерку Шевчук А.Б. та Повх Р.Ф.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/mj/s7mqny-0x0-1500x1000-kqppneybar55shys2lfteswxbtiljmjw.jpg)
Бронзову медаль здобув вихованець ВОШВСМ Андрій Рибачок у каное- двійці на дистанції 500 м в парі з Віталієм Вергелесом з Львівщини, з результатом 1.42,95. Тренують спортсмена Семенюк Ф.І. та Повх Р.Ф.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/c2/xf37eh-0x0-1500x1000-5njnukmu6wnwx6bujeyymrjkzfmxlc23.jpg)
У байдарці – двійці на олімпійській дистанції 500 м Марія Повх у парі з Марією Кічасовою-Скорик посіли 6 місце. Також 6 позицію посіли Юрій Вандюк та Міщук Тарас у каное-двійці на олімпійській дистанції 1000 м.
Нагадаємо, що Марія Повх здобула олімпійську ліцензію та готується до участі в Олімпійських іграх у Токіо.
Читайте також: Українські пляжниці вибороли бронзу Чемпіонату Європи-2021 (Фото)
Щиро вітаємо волинських спортсменів та їх тренерів з перемогами та бажаємо нових успішних спортивних стартів та переможних п’єдесталів!
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)