Українські пляжниці вибороли бронзу Чемпіонату Європи-2021 (Фото)

Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко.

Фото із сайту cev.eu.

Українські пляжниці Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко стали бронзовими призерками молодіжного чемпіонату Європи-2021

З 13 по 16 травня в австрійському місті Баден відбувся чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед гравців до 22 років, інформує Волейбол.юа.

Серед 64 команд-учасниць були і представники України: юнаки – Владислав Павлюк та Владислав Омельчук; дівчата – Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко.

Старт турніру виявився для дівчат досить вдалим. Пара Хміль\Лазаренко перемогли росіянок, а потім пляжниць з Чехії. Наступного дня в матчі за перше місце у групі та пряме потрапляння до 1\8 фіналу, українки поступилися російському дуету Вороніна\Бочарова. Але дві попередні перемоги забезпечили дівчатами місце у раунді плей-офф.

Чемпіонат Європи-2021. U-22. Груповий етап. Група В

13 травня, четвер

Khmil/Lazarenko UKR [15] - Ludkova/Riazhnova RUS [18] - 2-1 (21-19, 16-21, 16-14)

Khmil/Lazarenko UKR [15] - Svozilova/Tezzele CZE [31] - 2-0 (21-16, 21-12)

14 травня, п’ятниця

Voronina/Bocharova RUS [2] - Khmil/Lazarenko UKR [15] - 2-0 (21-19, 21-13)

Суперником у раунді 24 стала пара з Сербії, яку Ангеліна та Тетяна здолали за 25 хвилин без зайвих проблем. В 1\8 фіналу наші співвітчизниці легко перемогли четвертих сіяних турніру – дует з Іспанії. А ось матч чвертьфіналу був для українок чи не найважчим за весь час турніру. Наші пляжниці зійшлись у боротьбі за півфінал з норвежками Бернтсен\Олімстад. Обидва сети завершилися з рахунком «більше-менше» і лише тай-брейк вирішив, що у півфінал вирушать саме українські спортсменки.

Чемпіонат Європи-2021. U-22. Раунд 24

15 травня, субота

Khmil/Lazarenko UKR [15] - Cikuc/Cikuc SRB [19] - 2-0 (21-9, 21-10)

Чемпіонат Європи-2021. U-22. Раунд 16

González/Vergara ESP [4] - Khmil/Lazarenko UKR [15] - 0-2 (10-21, 15-21)

Чемпіонат Європи-2021. U-22. Чвертьфінал

Berntsen/Olimstad NOR [21] - Khmil/Lazarenko UKR [15] - 1-2 (21-19, 26-28, 12-15)

У півфіналі, на жаль, фортуна відвернулась від дуету Хміль\Лазаренко і дівчата поступилися нідерландським волейболісткам. А ось у вирішальному матчі за не менш престижні бронзові нагороди, Тетяна та Ангеліна, хоч і віддали одну партію суперницям з Латвії Наміке/ Браілко, але медалі віддавати зовсім не збиралися. Українки впевнено провели екстра-сет та здобули перемогу з рахунком 2-1.