На Луганщині військові колишньої волинської бригади відкрили каплицю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
На Луганщині військові колишньої волинської бригади відкрили каплицю

Військові 14 бригади відкрили каплицю на честь Матері Божої.

Фото "Буга".

На Луганщині військові колишньої волинської бригади відкрили каплицю

Разом з воїнами участь в урочистому відкритті взяли жителі села та представники місцевої влади

16 травня, у День жінок-мироносиць, який відзначає православний люд, в прифронтовому селі Муратове, розташованому в смузі відповідальності Князівської 14 окремої механізованої бригади, стараннями військовослужбовців бригади на чолі з Михайлом Перегінчуком, урочисто відкрили і освятили каплицю на честь Матері Божої.

Про це повідомили на сторінці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Разом з воїнами участь в урочистому відкритті взяли жителі села та представники місцевої влади. Чин освячення новоствореної каплиці на честь Богоматері, яка віднині височіє в центрі села, провів єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, привітавши всіх присутніх зі святом, поблагословивши воїнів, завдяки яким постала нова святиня, на звитяжну службу та Перемогу.

Разом з воїнами участь в урочистому відкритті взяли жителі села та представники місцевої влади. Чин освячення новоствореної каплиці на честь Богоматері, яка віднині височіє в центрі села, провів єпископ Луганський і Старобільський Афанасій.

Це вже четверта прифронтова каплиця на Луганщині, будівництво якої зініціював Михайло Федорович: у Станиці Луганській, Золотому, Світличному, а тепер і в Муратовому, - скрізь, де виконувала завдання за призначенням наша Князівська бригада. Сам Михайло Перегінчук каже, прагне, аби каплиця стала місцем щирої молитви та нагадуванням про військовослужбовців бригади, які захищають Луганщину, українську землю.

«Ми, українці, зі Сходу до Заходу, - єдиний народ. Нам нічого ділити. І я вірю, що жителі Муратового біля цієї каплиці молитимуться не лише за себе та власні родини, а й за нас і за Україну та її перемогу. Нехай допомагає нам в цьому Матінка Божа та Господнє заступництво. Слава Україні», – йдеться в дописі.

 

 

 

 

 

Читати також:  Побралися військові з волинської бригади

Джерело: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого