![Діти з сімей учасників АТО Луцької громади поїхали у Карпати](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/ef/yr4bjf-pi644yjxjg2cxpbz5yxslypcbhatwefu.jpg)
25 хлопчиків та дівчаток із сімей учасників АТО та лідерів громадської організації YMCA поїхали відпочивати в смт Верховина.
Діти з сімей учасників АТО Луцької громади поїхали у Карпати
Відпочиватимуть і вчитимуться у лідерському таборі «Ти не один»
«Розпочинаємо активний відпочинок дітей Луцької міської територіальної громади», - написала начальниця управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міськради Ліна Галан на фейсбук-сторінці.
«За сприяння Ihor Polishchuk сьогодні 25 дітей з сімей учасників АТО та лідерів громадської організації YMCA поїхали відпочивати в смт Верховина, Івано -Франківської області», - деталізує Галан.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/op/gjfczf-0x0-600x400-qshcy5g5vqxujcwprzlqfprcnjpoiopn.jpg)
Лідерський табір «Ти не один», отримав фінансовий грант від представництва YMCA Канади, Луцька міська рада взяла на себе витрати організаційні та по перевезенню дітей.
Таким чином, спільними зусиллями діти з 19 травня по 23 травня проведуть цікавий, насичений лідерськими тренінгами, майстер-класами, екскурсіями та відпочинком час у мальовничих Карпатах.
Читайте також: Громадам Волині виділили мільйони для облаштування шкільних кабінетів математики
Таким чином, спільними зусиллями діти з 19 травня по 23 травня проведуть цікавий, насичений лідерськими тренінгами, майстер-класами, екскурсіями та відпочинком час у мальовничих Карпатах.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/mw/52zrqd-0x0-2048x1536-l7mklsu6i7cjmcjvjmku42fuz4ndcmwx.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)