У Ковелі планують реконструювати шляхопровід над залізницею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
У Ковелі планують реконструювати шляхопровід над залізницею

Цей міст найстаріший у місті і він давно потребує оновлення.

Фото з сайту Ковельської міськради.

У Ковелі планують реконструювати шляхопровід над залізницею

Нині працюють фахівці, які будуть розробляти проєктно-кошторисну документацію

У Ковелі планують реконструювати шляхопровід, що проходить над залізницею - з вул. Незалежності на вул. Ольжича, інформують на сайті Ковельської міськради.

У Ковелі працюють фахівці, які будуть розробляти проектно-кошторисну документацію з реконструкції шляхопроводу, що проходить над залізницею - з вул. Незалежності на вул. Ольжича, та визначають його технічний стан. Ці роботи є планові і кошти на них передбачені в міському бюджеті 2021 року.

Зі спеціалістами співпрацює перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Посадовець каже: «Ми розуміємо, що цей міст — найстаріший у місті і він давно потребує оновлення. Тому плануємо упродовж наступних двох років здійснити його реконструкцію.

За попередніми розрахунками вона буде коштувати близько 100 мільйонів гривень. Такі кошти не зможемо виділити з міської казни, тому ведеться робота щодо співфінансування з державного бюджету».

Планують реконструкцію упродовж наступних двох років.

Читайте також: У Ковелі висадили рідкісні павлонії

На останньому засіданні виконкому прийнято рішення про встановлення на шляхопроводі обмежувачів руху транспортних засобів, габаритна висота яких більша 2,5 м.