Зеленський заперечує звинувачення про зародження диктатури в Україні (Онлайн трансляція) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Зеленський заперечує звинувачення про зародження диктатури в Україні (Онлайн трансляція)

Глава держави заявив, що готовий відповідати за свої рішення.

Скрін із відео «Громадське».

Зеленський заперечує звинувачення про зародження диктатури в Україні (Онлайн трансляція)

Президент наголошує, що рішення Ради національної безпеки та оборони є колективними, а його ініціативи покликані захистити Україну

«Що стосується Ради національної безпеки та оборони. Я виконую свої конституційні обов'язки. І не з якоюсь кучкою людей, а в Раду національної безпеки та оборони входять всі інституції: як правоохоронці, так Кабмін, так прем'єр, голова Верховної Ради, інституція президента України – всі. Це не диктатура і не монархія – там всі представлені. 

І деякі з них не голосують за санкції проти пана Медведчука. Я вважаю, що – ну, це їхня думка, це їхнє рішення. Це Рада національної безпеки й оборони. Ми обговорюємо питання. Доказуємо один одному, а потім голосуємо. Спільна відповідальність. Відповідальність кожного. 

Я готовий відповідати за те, що ми там робимо. Я вважаю, що я захищаю сьогодні Україну», – заявив глава держави під час великої пресконференції, приуроченої до другої річниці його інавгурації, передає УП.

Я готовий відповідати за те, що ми там робимо. Я вважаю, що я захищаю сьогодні Україну.

Нагадаємо, у лютому Віктор Медведчук опинився під санкціями Ради безпеки та оборони України, він не може розпоряджатися своїм майном і рахунками. Також санкції заблокували три канали зі сфери його впливу: 112 Україна, NewsOne і ZiK, що офіційно належать іншому нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку. 

11 травня Медведчуку та Козаку підписали підозру у держзраді й змові з росіянами для видобутку нафти й газу в Чорному морі.

13 травня суд посадив Медведчука під домашній арешт, а 14 травня на нього вдягнули електронний пристрій стеження. Козак не в Україні.