Зеленський пообіцяв «серйозно говорити» з Аваковим, якщо вину підозрюваних у вбивстві Шеремета не доведуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Зеленський пообіцяв «серйозно говорити» з Аваковим, якщо вину підозрюваних у вбивстві Шеремета не доведуть

Президент не впевнений у винуватості теперішніх підозрюваних.

Скрін з відео «Громадське».

Зеленський пообіцяв «серйозно говорити» з Аваковим, якщо вину підозрюваних у вбивстві Шеремета не доведуть

Глава держави спілкується із обвинувачуваними у справі загибелі журналіста

Президент Володимир Зеленський вразі доведення невинуватості підозрюваних готовий піднімати питання зміни міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це він розповів під час пресконференції. 

Якщо засудили незаконно,  я буду серйозно говорити з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, чи він може залишитися в такій ситуації.

«Я знаю детально, що відбувається (у справі Шеремета – ред.). І мені не все одно. Якщо незаконно було засуджено цих людей і те, що вони перебували за гратами… мені не все одно. Доказів стовідсоткових ще немає, що вони невинні, і що вони винні – цього немає... Мені не все одно, що з цими людьми», – заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський заперечує звинувачення про зародження диктатури в Україні.

Також Президент додав: «Якщо засудили незаконно, то ви знаєте, я буду серйозно говорити з міністром (внутрішніх справ Арсеном Аваковим – ред.) про його, чи він може залишитися в такій ситуації. І він це знає і ми розуміємо складність цього процесу».