За парковку в центрі Луцька можна буде заплатити через мобільний додаток - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
За парковку в центрі Луцька можна буде заплатити через мобільний додаток

Платна парковка на вулиці Кривий Вал.

Фото Першого.

За парковку в центрі Луцька можна буде заплатити через мобільний додаток

Незабаром водії, які лишатимуть свої автомобілі на платних парковках в центрі міста, зможуть оплатити час стоянки через мобільний додаток

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності, пише ІА Волинські новини. 

Директор комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олег Бахтай розповів, що, відповідно до чинного законодавства України, при обладнанні паркувальних майданчиків необхідно не менш ніж 10% паркомість передбачити для осіб з інвалідністю.

«Підприємство «АвтоПаркСервіс» створило 26 паркомісць на вулиці Кривий Вал і три з них виділено для осіб з інвалідністю. На вулиці Карпенка-Карого серед 26 місць чотири відведено для осіб з інвалідністю», – сказав він.

Нагадаємо, уже тиждень у центрі Луцька функціонує платна парковка. Вартість години паркування становить вісім гривень. У день в середньому парковка приносить місту 500 гривень доходу.

Те, чи водії користуються наявними паркоматами, контролюють працівники муніципальної варти. Вони перевіряють наявність на лобовому склі автомобіля чека про оплату і у випадку, якщо такого немає, складають адмінпротокол.

Уже тиждень у центрі Луцька функціонує платна парковка. Вартість години паркування становить вісім гривень. У день в середньому парковка приносить місту 500 гривень доходу.

Олег Бахтай зазначив, що роботи з облаштування платних парковок у Старому місті поки не ведуться.

«Мер поставив завдання – обладнати паркувальними майданчиками центр міста: вулиця Градний узвіз (біля драмтеатру), вулиця Сенаторки Левчанівської, вулиця Глушець (біля Центрального ринку). Поки займаємося цим. На території ринку, звільненій від контейнерів, плануємо обладнати платку парковку, можливо, цілодобову», – вказав він.

За його словами муніципальна варта зараз активно працює над впровадженням мобільного додатку, щоб водіям було зручно здійснювати оплату через смартфон.

Читати також: Під час реконструкції проспекту Волі у Луцьку викопали ще одну старовинну знахідку (Фото)

Джерело: ІА Волинські новини