Волейбол: українська догравальниця залишається в Череповці

Дівчина неодноразово ставала фіналісткою Кубка та Суперкубка України.

Фото із сайту chervolley.ru.

Українська нападниця Олександра Міленко залишається у російському клубі «Сєвєрянка» ще на один сезон

На початку весни українська волейболістка допомогла своєму клубу вп’яте завоювати золоті нагороди чемпіонату Росії. «Сєвєрянка» виграла 33 з 36 матчів та набрала 95 очок, передає Волейбол.юа.

Міленко була визнана кращим бомбардиром турніру. Догравальниця набрала 410 очок (344 – в атаці, 32 – на подачі, 34 – на блоці).

Свою спортивну кар’єру українка розпочала у тернопільській «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ».

Свою спортивну кар’єру українка розпочала у тернопільській «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ», з якою стала бронзовим призером Суперліги України (2017\18). З «Галичанкою» Олександра неодноразово ставала фіналісткою Кубка та Суперкубка України.

Міленко також виступала за студентську збірну України на Всесвітній Універсіаді в Неаполі в 2019 році.