У Шацьку проведуть українсько-польський фестиваль «Озерна містерія» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Шацьку проведуть українсько-польський фестиваль  «Озерна містерія»

Можливості Шацька як туристичного осередку необмежені.

Зі сайту anga.ua.

У Шацьку проведуть українсько-польський фестиваль «Озерна містерія»

Волинь – озерний край, але чи багато озер, окрім найпопулярніших, ви знаєте?

Насправді маємо десятки унікальних водойм, мало відомих туристам, які можуть у майбутньому стати популярними туристичними і відпочинковими локаціями. Про це пише на своїй фейсбук-сторінці голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. Розвиток туристичної привабливості Шацька обговорили нещодавно під час презентації проєкту «Українсько-польське поозер’я – край легенд: відкрий та насолоджуйся незвіданим», який реалізується за підтримки Європейського Союзу. Географія проєкту включає менш відомі широкому загалу озера, які знаходяться в Шацькій територіальній громаді – Пісочне, Люцимер, Перемут, а також озера Біле, Орхове, Святе та Глінки, які знаходяться на території гміни Влодава.

Перед нами відкриваються величезні перспективи розвитку при грамотному використанні ресурсів, які слугуватимуть на благо Волині.

Участь у дискусійної панелі «Брендинг як інструмент підвищення ефективності функціонування туристичної дестинації» взяли в режимі відео-зв’язку і наші польські колеги та партнери. Спільно ми розробили ряд заходів, що забезпечать активну промоцію озер українсько-польського прикордоння для збільшення їхнього туристичного потенціалу. Передбачено створення веб-сайту, де усі бажаючі зможуть знайти інформацію про проєкт українською, польською та англійською мовами. Також запланували створення єдиного туристичного бренду, сувенірної продукції та проведення спільного транскордонного фестивалю «Озерна містерія».

 

 

«В цілому ж можливості Шацька як туристичного осередку необмежені. Перед нами відкриваються величезні перспективи розвитку при грамотному використанні ресурсів, які слугуватимуть на благо Волині. Йдеться не тільки про літній відпочинок біля озера – у Шацьку маємо потенціал для оздоровлення, розвитку велотуризму, каякінгу, віндсерфінгу, організації гастрономічних фестивалів та втілення безлічі ідей та проєктів.

 

 Читайте такожШацькі озера: які розваги цього літа чекають на відпочивальників

А успішна промоція допоможе не тільки розвивати туристичний бізнес, але й створити умови для зайнятості місцевого населення, адже на території приозер’я мешкає багато людей, які зберігають давні традиції народних ремесел. Маємо надію, що співпраця в рамках проєкту триватиме і ми будемо працювати над організацією таких заходів», - пише Григорій Недопад.