Дві волинянки перемогли на міжнародному конкурсі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Дві волинянки перемогли на міжнародному конкурсі

Фото novezittya.in.ua.

Дві волинянки перемогли на міжнародному конкурсі

На міжнародному конкурсі Алея Зірок /Alley of Stars любешівки Анна Шведюк та Анна Борисюк здобули перше та друге місця, відповідно

Такий багатожанровий конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів, режисерів, художників тощо проводився уже вчетверте. І саме в цьому четвертому сезоні й відзначилися наші юні талановиті землячки, пише газета «Нове життя».

Як розповіла їхня наставниця Ірина Матюк, на цей конкурс подати номери дівчаток запропонував їй чоловік. «Ми якраз тоді з ними готували відеоматеріал для місцевого конкурсу. І, порадившись із батьками моїх вихованок, вирішити взяти участь у міжнародному Алея Зірок /Alley of Stars, головна мета якого – розкрити і показати себе як артиста», - поінформувала пані Ірина.

У підсумку Аня Шведюк із піснею «Мамо» отримала середній бал 9, Аня Борисюк, виконавши «Ой, у вишневому саду», - 8,6.

За її словами, конкурс проводився дистанційно. За конкурсантами закріплено 14 членів журі, які виставляли свої бали по шкалі від 1 до 10. У підсумку Аня Шведюк із піснею «Мамо» отримала середній бал 9, Аня Борисюк, виконавши «Ой, у вишневому саду», - 8,6. Тим самим у у віковій категорії 11-14 років у «Естрадному співі» вони посіли перше та друге місця, відповідно. І це серед 67 учасників!

«У конкурсі оцінювалися не лише вокальні дані, а й артистизм, харизма, емоційність, культура поведінки в кадрі, костюм та глибина розуміння художнього образу. Дівчата старалися. І хоча було багато сумнівів, вони таки справилися. Після цього конкурсу на мою електронну адресу часто приходить пропозиції про участь дівчаток в очних фекстивалях та інших конкурсах, до того ж навіть за межами України», - поділилася чудовою новиною Ірина Матюк.