У Котові ліцеїстів розважав рядовий поліції Вовчик (Відео, фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
У Котові ліцеїстів розважав рядовий поліції Вовчик (Відео, фото)

Оце так!

Фото Національної поліції.

У Котові ліцеїстів розважав рядовий поліції Вовчик (Відео, фото)

Поліцейські та рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності

Поліцейські та рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності вихованцям Котівського ліцею, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області

Повчальне і водночас цікаве дійство подарували сьогодні, 25 травня, працівники ювенальної превенції області, поліцейські офіцери Олександрійської територіальної громади, кінологи та співпробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій Рівненщини. 

Аби на практиці відтворити усю небезпеку, яка може виникнути відносно дітей під час прийдешніх канікул, до проведення пізнавального уроку долучилися поліцейські та рятувальники. 

Аби на практиці відтворити усю небезпеку, яка може виникнути відносно дітей під час прийдешніх канікул, до проведення пізнавального уроку долучилися поліцейські та рятувальники. 

Зустрічала гостей у погонах директор опорного закладу «Котівський ліцей» Оксана Мазур та її нетерплячі вихованці. 

Бесіду про те, як поводити себе біля водойми, на дорозі та у разі виявлення небезпечних предметів, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність дітям провела старший інспектор сектору ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції Наталія Марчук. 

Утім, особливу увагу школярів привернули кінологи Михайло Рубель та Юлія Брончук разом з їхніми чотирилапими поліцейськими: бельгійською вівчаркою Аїдою та спанієлем Баксом. Тут вони продемонстрували і чіткість виконання команд чотирилапими, і затримання імітованого зловмисника, і пошук наркотиків, а заразом — шквал дитячих емоцій. 

Радості ліцеїстам додала можливість «покермувати» у службовому авто. Поліцейському офіцеру громади Петру Остапчуку довелося десятки разів змінювати «пасажирів». 

Уже потому до роботи приступили працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Пожежники продемонстрували гасіння багаття, яке для наочності розпалили працівники школи. Оперативно-рятувальна служба показала, як працює спецтехніка, зокрема у випадках дорожньо-транспортних пригод, коли доводиться деблокувати постраждалих осіб. Далі — одягання протигазу і бронежилета, пошуки металошукачем, огляд піротехніки, поливання із пожежних стволів, розрізання металу спец пристроєм тощо.  

А супроводжував і здійснював контроль за дотриманням дисципліни рядовий поліції Вовчик, із яким вперше познайомилися ліцеїсти та безмежно вдячні за зустріч. 

 

Читайте також: Сьогодні у Ковелі із захопленням кажуть: «О, панно Інно, панно Інно!» (Відео).