Як правильно вибрати якісне взуття: корисні поради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Як правильно вибрати якісне взуття: корисні поради

Щоб ніжкам було комфортно.

Фото images.pexels.com.

Як правильно вибрати якісне взуття: корисні поради

Взуття відіграє важливу роль у забезпеченні комфорту в повсякденному житті. Водночас величезний асортимент дає можливість врахувати будь-які побажання

Щоби не помилитися у своєму рішенні, варто дотримуватися простих рекомендацій. Вибирайте взуття, яке відповідає формі вашої ноги. Людям із широкою ступнею не рекомендується обирати вузькі туфлі, навіть якщо вони ідеально підходять до вашого образу.

Щоби придбати якісні моделі черевик або кросівок, скористайтесь послугами магазину брендового взуття в Києві. Зазвичай там зібраний великий асортимент зручної продукції, яка має привабливий зовнішній вигляд. Ціни на сайті роблять покупку взуття вигідним рішенням.

Вибираємо якісне взуття

Широка частина ступні — це місце, на яке йде найбільше навантаження. З цієї причини, ця частина стопи має бути правильно розташована. Перед покупкою варто уважно перевірити амортизацію підошви. Не рекомендується купувати взуття в притик. Покладатися на те, що воно розтягнеться — не краще рішення. Розношування взуття часто завдає шкоди стопі. Обрати лофери під час створення стильного образу буде вигідним рішенням, але звертайте увагу на нюанси, які можуть впливати на зручність. До таких дрібниць можна віднести:

  • наявність прихованих швів;
  • шматки гуми або шкіри, які тиснуть на стопу або п’ятку;
  • тонку підошву.
 

Важливим чинником, який впливає на комфорт, є устілка, для виробництва якої мають використовуватися якісні матеріали. Найкраще обирати взуття зі шкіри та замші. У магазині взуття можна підібрати ті моделі, які стануть ідеальним доповненням вашого образу. Кращим рішенням буде придбати кілька пар, що знизить знос, даючи змогу використовувати взуття довше. Під час примірки, кращим рішенням буде кілька хвилин походити в приміщенні, щоби переконатися в тому, що виріб вам однозначно підходить і не спричиняє дискомфорту.
 

Як обрати кросівки?

Комфорт багато в чому залежить від взуття. Тому важливо підібрати кросівки, які будуть повністю відповідати вашим потребам. Кросівки відрізняються складною структурою підошви. Під час вибору можна помітити, що виробники пропонують скористатися протектором, супінатором, амортизаторами та іншими рішеннями, що підвищують комфорт.

 

 Якщо вам потрібне якісне спортивне взуття, то найпростіше буде замовити його на сайті. Щоби не помилитися під час покупки, звертайте увагу на такі нюанси, як:

  • гнучкість;
  • матеріали виготовлення.

Додаткові можливості

Гнучкість підошви є найголовнішим параметром. Підошва, яка добре згинається, не зможе забезпечити необхідну фіксацію стопи, тому ризик отримати травму збільшується. Краще обирати взуття, яке зберігає еластичність ближче до носка. Цьому сприяють спеціальні канавки підошви. Обираючи нові кросівки, обов’язково залишайте певний запас. Вироби, які підходять впритул, не можуть забезпечити належного комфорту. Запас простору має скласти не менш як 0,5 см. Якщо ж взуття буде використовуватися для бігу, то наявність запасу стає ще важливішим. Пам’ятайте, що в другій половині дня ноги починають набрякати, тому тісне взуття стане ще незручнішим.

Особливу увагу приділяють заднику. Він має відрізнятися міцністю й жорсткістю. Не варто використовувати кросівки, у яких задник гнеться. У цьому випадку підвищується ризик отримати травму. Під час покупки взуття не варто переживати, якщо серед матеріалів для виробництва є синтетичні речовини. На практиці вони часто виявляються навіть більш придатними для виробництва взуття, ніж натуральні компоненти. Водночас синтетика не має бути дешевою. Економія на матеріалах призведе до швидкого псування взуття, а також може стати причиною пошкоджень стопи.