На Камінь-Каширщині учора локалізували 5 пожеж у лісі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
На Камінь-Каширщині учора локалізували 5 пожеж у лісі

Умовну пожежу погашено та в повному обсязі ліквідовано.

Фото зі сторінки Волинського ОУЛМГ у Facebook.

На Камінь-Каширщині учора локалізували 5 пожеж у лісі

На Волині пройшли масштабні навчання лісівників щодо гасіння пожеж

Працювали над непростими завданнями лісівники Волині, Житомирської та Рівненської областей спільно з волинськими підрозділами ДСНС. В урочищі Грива, що в межах ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» учора відбулися протипожежні навчання, інформує Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства. Такі заходи проводять за дорученням голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця.

На Волині тренування пройшли під керівництвом начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка за участі головного спеціаліста відділу охорони і захисту лісів Державного агентства лісових ресурсів України Леоніда Науліка, очільника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, першого заступника начальника Рівненського ОУЛМГ Михайла Прокопчука, заступника начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНУ у Волинській області Віктора Милостивого, начальників профільних відділів управлінь, директорів лісогосподарських підприємств, підрозділів державної лісової охорони та пожежних служб лісогосподарських підприємств трьох областей.

Загалом 5 пожеж, одна з яких – верхова, на загальній площі 150 га локалізовували 132 людини. Залучено понад 50 одиниць техніки – 13 тракторів, 7 пожежних модулів, 23 пожежні автомобілі, позашляховики.

Загалом 5 пожеж, одна з яких – верхова, на загальній площі 150 га локалізовували 132 людини. Залучено понад 50 одиниць техніки – 13 тракторів, 7 пожежних модулів, 23 пожежні автомобілі, позашляховики.

Умовну пожежу погашено та в повному обсязі ліквідовано – такими словами завершилися заходи. Усі відзначили високий рівень організації навчань. На щастя, все це – лише тактичний задум, реалізований лісівниками та рятувальниками.

– Сьогодні проведено масштабну роботу і з залученням значних людських та матеріальних ресурсів. Всі спрацювали на відмінно, тому вогонь оперативно локалізовано. Ми побачили злагоджену спільну роботу фахівців, продемонстрували потужності техніки, повне забезпечення та готовність приступити до боротьби з пожежею у будь-який момент. І всі сподіваємося, що такі знання та навики нам ніколи не знадобляться у реальній ситуації. Дуже хочеться вірити, що подібні зустрічі відбуватимуться лише в рамках навчань, – наголосив Олександр Кватирко і подякував усім, хто долучився до організації та проведення заходу.