У Володимирі вночі молодь так дебоширила, що аж відкрите кримінальне провадження (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
У Володимирі вночі молодь так дебоширила, що аж відкрите кримінальне провадження (Відео)

Матеріали справи будуть вивчатися та будуть встановлювати усіх учасників події.

Фото інтернет-видання «Буг».

У Володимирі вночі молодь так дебоширила, що аж відкрите кримінальне провадження (Відео)

Відвідувачі дискотеки не захотіли пропускати поліцейських, яких викликали обурені гучною музикою люди

29-го травня вночі біля закладу «Золота підкова» на вулиці Зимнівській у Володимирі стався конфлікт між молоддю, яка не хотіла покидати дискотеку, та правоохоронцями.

Як розповіли БУГу свідки події, поліцію викликали сусіди через гучну музику. Кажуть, відбувалося відкриття нічного клубу у закладі.

Відвідувачі дискотеки не захотіли пропускати поліцейських. На відео видно, як обступили поліцейське авто.

У коментарі БУГу начальник Володимир-Волинського відділу поліції Василь Майданюк розповів, що за фактом подій розпочато кримінальне провадження за статтею 296 ККУ.

«До закладу викликали поліцію через гучну музику вночі. Після 24:00 він мав бути вже зачинений. Приїхавши на місце, працівники поліції зробили зауваження та припинили роботу закладу», – зазначив керівник поліції.

«До закладу викликали поліцію через гучну музику вночі. Після 24:00 він мав бути вже зачинений. Приїхавши на місце, працівники поліції зробили зауваження та припинили роботу закладу», – зазначив керівник поліції. Додав, що також складено протоколи за ст. 44-3 КУпАП – порушення карантинних обмежень.

Читайте також: У Володимирі-Волинському затримали військового, який забрав з пошти психотропи

Матеріали справи будуть вивчатися та будуть встановлювати усіх учасників події.