У США дворічна дівчинка стала членкинею клубу для людей із найвищим IQ у світі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
У США дворічна дівчинка стала членкинею клубу для людей із найвищим IQ у світі

Зараз вона може визначати елементи періодичної таблиці Менделєєва за символами і вчиться читати.

Фото: Kashe Quest / Instagram.

У США дворічна дівчинка стала членкинею клубу для людей із найвищим IQ у світі

Приблизно в 17–18 місяців вона знала весь алфавіт, числа, кольори й форми

Дворічну жительку американського міста Лос-Анджелес Кеші Квест запросили в організацію Mensa, яка об'єднує людей із найвищим коефіцієнтом інтелекту (IQ) у світі. Про це мати дівчинки розповіла місцевому телеканалу Fox 11, передає видання «Гордон».

IQ-тест Квест продемонстрував 146 балів, тоді як у США середній показник – 100. Мати Кеші Сукхіт Атвал підкреслила відмінну пам'ять доньки. 

Квест може сказати назви всіх 50 штатів США, відрізнити їх за формою і розташуванням на карті. Зараз вона вивчає іспанську мову, знає понад 50 знаків мовою жестів, уміє рахувати до 100.

Зараз вона вивчає іспанську мову, знає понад 50 знаків мовою жестів, уміє рахувати до 100, може визначати елементи періодичної таблиці Менделєєва за символами і вчиться читати.

Читайте також: До скульптора Голованя завітав Володимир Несін, який босоніж пройшов 100 країн (Відео)

Дівчинка завжди мала схильність досліджувати своє оточення і ставити запитання «чому». Якщо Квест чогось не знає, вона хоче знати, що це таке і як це працює, прокоментував CNN її батько Девон Квест.