Ковельрада замовила відеодайджести на каналі нардепа, які колись робив мер Чайка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Ковельрада замовила відеодайджести на каналі нардепа, які колись робив мер Чайка

За п’ять років Ковельрада уклала з «12 каналом» уже 5 договорів про інформаційну підтримку на 508 тисяч гривень.

Фото 12 каналу.

Ковельрада замовила відеодайджести на каналі нардепа, які колись робив мер Чайка

Ковельська міська рада майже за 100 тисяч гривень замовила відеодайджести про свою роботу у «12 каналу», який пов’язують з представником партії «За Майбутнє», народним депутатом від ковельського округу №21 Степаном Івахівим

Укладений договір опублікували на платформі публічних закупівель «Prozorro», – пише Сила Правди. 

Угоду між Ковельрадою та ТОВ «Слово Волині», якому належать телевізійні частоти та бренд «12 каналу», уклали 31 травня. Від імені муніципалітету його підписав міський голова Ігор Чайка. Судячи з документа, замовили 14 програм тривалістю не менш ніж по 15 хвилин кожна. Вони виходитимуть орієнтовно двічі на місяць до кінця 2021-го року і розповідатимуть про життя громади Ковеля та діяльність міської ради. В середньому один такий ефір обійдеться міськраді у 7 128 гривень.

 Замовлені відеодайджести колись робив сам Ігор Чайка, коли працював журналістом. 

За п’ять років Ковельрада уклала з «12 каналом» уже 5 договорів про інформаційну підтримку на 508 тисяч гривень. Перший договір на 45 тисяч гривень підписали ще в лютому 2017 року. У 2018 році договір уклали на 112,2 тисячі гривень, у 2019 та 2020 роках – по 125,4 тисячі.

Цікаво, що замовлені відеодайджести колись робив сам Ігор Чайка, коли працював журналістом. Це, наприклад, помітно з дайджесту за 4-те грудня 2019 року.

ТОВ «Слово Волині» і, відповідно, «12 канал» пов’язують із народним депутатом від 21-го територіального виборчого округу з центром у Ковелі Степаном Івахівим та його оточенням. За даними аналітичної системи «YouControl», офіційно засновником і кінцевим бенефіціарним власником «12 каналу» є івано-франківець Юрій Романко, а директором – лучанин Павло Самолюк. Водночас, Павло Самолюк також є директором благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині».

Під час місцевих виборів 2020 року Степан Івахів балотувався в депутати Волинської обласної ради у списку політичної партії «За Майбутнє», а журналіст Ігор Чайка став мером Ковеля будучи висуванцем тієї ж політичної сили. Вони навіть спільно вели агітаційну кампанію.

Як пише «Телекритика», у грудні 2018-го Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію «12 каналу» на супутникове мовлення. На засіданні член Нацради Олег Черниш запитав про зв’язок мовника з Івахівим. Представниця телеканалу не відповіла конкретно:

«WOG (частина фінансово-промислової групи «Континінум» – ред.) є нашим рекламодавцем. Вони наші клієнти і ніяк не пов’язані з нами»

Читайте також:  У волинські села не ходять автобуси: хто має вирішувати проблему?

Джерело: Сила Правди