У Ковелі ремонтують приймальне відділення лікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
У Ковелі ремонтують приймальне відділення лікарні

У реконструйованому відділенні продумано все до найменших деталей.

Фото зі сторінки Ковельської РДА у Facebook.

У Ковелі ремонтують приймальне відділення лікарні

Його розширюють зі 157 до 1311 квадратних метрів

Приймальне відділення до реконструкції розміщувалося на 157 кв. м. площі, що не дозволяло в повній мірі забезпечити всі умови для надання невідкладної допомоги пацієнтам. Проектною документацією площу оновленого відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1311 м.кв, інформує Ковельська РДА,

У реконструйованому відділенні продумано все до найменших деталей – наявність медичних блоків та закритого бокса для автомобілів швидкої медичної допомоги, входу для амбулаторних пацієнтів, приймально-сортувальної зони, оглядових, реанімаційної зали, палат для тимчасового перебування пацієнтів, п’яти санвузлів, приміщення обробки пацієнтів а також реконструкція зовнішніх ліній електропостачання, водопостачання та водовідведення, влаштування спецвентиляції та ін.

Для лікарні придбані комп’ютерний томограф встановлено систему рентгенівську діагностичну Calypso F MTOes.

Перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Сергій Книш та генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер оглянули будівництво нового двохповерхового корпусу для розміщення операційного блоку відділення екстреної медичної допомоги, в тому числі ангіографічної операційної, приміщень під розміщення комп’ютерного томографа, діагностичних кабінетів УЗД та ФГС.

Приймальне відділення буде обладнане сучасним медичним обладнанням. Для лікарні придбані комп’ютерний томограф встановлено систему рентгенівську діагностичну Calypso F MTOes, комп’ютерний томограф Scenaria View, систему ангіографічну Neosoft, а також ангіографічна системи NeuAngio 30C.