На трасі М-19 асфальтують ділянку: рух авто обмежений - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
На трасі М-19 асфальтують ділянку: рух авто обмежений

На трасі пахне свіжим асфальтом.

Фото Служби автомобільних доріг.

На трасі М-19 асфальтують ділянку: рух авто обмежений

«Велике будівництво» на автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) в межах Волинської області набирає обертів

На сьогодні дорожники працюють на чотирьох об’єктах, відновлюючи понад 33 кілометри цього міжнародного автошляху по обидві сторони від місті Ковеля. На одній з ділянок, що цьогоріч ремонтується, приступили до фінішного асфальтування. Верхній шар асфальту вкладається на відтинку Ковель – Воля Любитівська, протяжністю майже 11 км. Уже заасфальтовано 2 км дороги.

«Велике будівництво» на автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) в межах Волинської області набирає обертів.

Підрядник – ТОВ «ПБС».

Інспекційний контроль за ходом робіт здійснюється представниками замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, технічний нагляд забезпечується незалежним підприємством ТОВ «ЄВРО ТЕХ ЕКСПЕРТ БУД».

У період проведення ремонтних робіт проїзд транспорту на ділянці автодороги М-19 між населеними пунктами Ковель – Воля Любитівська частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі (почергово однією зі смуг руху).

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними та обережними та відповідальними.

Читати також:  На Волині ремонтуватимуть «найгіршу» дорогу в області

Джерело: Служба автомобільних доріг області