У дитячому садочку масово отруїлися діти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
У дитячому садочку масово отруїлися діти

Наразі ведеться слідство.

Фото zhmerynka.city.

У дитячому садочку масово отруїлися діти

Інцидент трапився на Буковині

У селі Іспас Вижницького району Чернівецької області вихователі дитячого садочку та 26 маленьких дітей звернулися до лікарні із скаргами на погіршення стану здоров'я через харчове отруєння

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

Зазначається, що спочатку до сімейного лікаря звернулися батьки трьох дітей віком від 3 до 6 років. Усі вони є вихованцями місцевого закладу дошкільної освіти. Згодом під час перевірки стало відомо, що до сімейних лікарів загалом звернулися 28 осіб – 2 дорослих і 26 дітей.

Завідувачка не впевнена, що це харчове отруєння.

«Медики оглянули потерпілих та, зважаючи на легкий перебіг захворювання, відпустили додому. Наразі вони перебувають під наглядом сімейних лікарів», – йдеться у повідомленні.

Завідувачка Іспаського дитсадка Валентина Гакман розповіла, що двоє дітей мали температуру 37 градусів, але на вечір всі діти вже почувалися добре, без жодних симптомів. Вона також зауважила, що з вихователів скаржилася лише одна жінка, яка 2 червня не вийшла на роботу, її підмінили.

«Станом на 9 ранку 3 червня всі почуваються добре, просто такий був перебіг хвороби До обіду вона почувалася трохи гірше – двічі у неї була рвота. Тепер температури немає, просто в’ялість. Друга вихователька не хворіла. Вона була на роботі, у нормальному стані», – розповіла вона.

Окрім того, завідувачка не впевнена, що це харчове отруєння.

«Я не можу заперечити, що це отруєння, але чомусь мені здається, що це не харчове отруєння, а якесь інфекційне захворювання. І виникає думка, що цю інфекцію хтось заніс. Бо раніше нічого такого не траплялося. Почекаємо, що покажуть результати аналізів», – додала Валентина Гакман.

Наразі ведеться слідство. Дитсадок призупинив роботу до з'ясування обставин.

Даний інцидент внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Наразі з'ясовують всі обставини.

Читайте також: Жінку, яка зникла з малими дітьми, знайшли: вона з малюками пішла жити в церкву.