Статус олігарха буде визначитися опозиційністю до Банкової – Геращенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.21 € 30.48
Статус олігарха буде визначитися опозиційністю до Банкової – Геращенко

«Популізм і бажання повної влади, повного контролю над медіа, без яких другий термін неможливий – визначають всі ініціативи Зеленського».

Фото ЄС.

Статус олігарха буде визначитися опозиційністю до Банкової – Геращенко

Міністр юстиції Денис Малюська у прямому ефірі визнав, що так званий законопроєкт про олігархів спрямований проти п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка

Про це у Facebook пише співголова фракції «ЄС» Ірина Геращенко.

Міністр юстиції Малюська, замість проводити внятну юридичну експертизу урядових та й президентських законопроєктів на відповідність нормам ЄС, віддаляє українську правову систему від європейської і від здорового глузду.

«Цікавий вчора був ефір у Шустера. Спочатку секретар РНБО Данілов фактично переклав на Німеччину і Францію відповідальність за окупацію Криму і Донбасу. Потім Малюська в прямому ефірі визнав, що так званий закон про олігархів приймається проти однієї людини – Порошенка. Забувши про презумпцію невинуватості, суди і Антимонопольний комітет, вже видав на гора вердикт. Нав’язуючи суспільству думку, що не монополія в енергосекторі, не доїння державного бюджету, а опозиційність до Банкової визначають статус олігарха», – пише Геращенко.

«Міністр юстиції Малюська, замість проводити внятну юридичну експертизу урядових та й президентських законопроєктів на відповідність нормам ЄС, віддаляє українську правову систему від європейської і від здорового глузду», – зауважила Геращенко.

«Рівень правового невігластва випускника юрфаку Криворіжського університету Зеленського країна вже два роки спостерігає щодня. Коли на брифінгу він називає людей вбивцями. Коли зовнішню політику будує на образах, а не партнерстві. Коли перебирає повноваження виконавчої і регіональної влади. Який піп, такий і прихід. Який юрист на Банковій, такі і в його команді», – констатує народна депутатка.

Читайте також у нас: Адвокати Порошенка: він дав вичерпні відповіді у справі Медведчука-Козака​.

«Очевидно, що обіцянка про один термін – така ж брехня Зеленського, як і всі інші. Очевидно, що він починає зачистку конкурентного середовища. Замість вибудовувати внятну зовнішню політику, реально боротися з корупцією, посилювати армію, Зеленський бореться з опонентами. Популізм і бажання повної влади, повного контролю над медіа, без яких другий термін неможливий – визначають всі ініціативи Зеленського. Як й ініціатива вбухати 7 млрд грн на університет Зеленського, де викладатимуть такі ж безграмотні Малюськи. А тепер ще й референдум про олігархів анонсовано», – пише Ірина Геращенко.

«Краще винесіть на референдум питання, чи готові ми в Україні будувати Білорусь, бо Лукашенко теж колись прийшов на один термін, на гаслах боротьби з корупцією. І вже 27 років бореться з «ворогами», – резюмує співголова фракції «Європейська Солідарність».