«Мінус» - по 5 доларів, «пейзаж» - до 2 тисяч: на Сарненщині вилучили понад 100 кг бурштину та записи із його «курсом» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
«Мінус» - по 5 доларів, «пейзаж» - до 2 тисяч: на Сарненщині вилучили понад 100 кг бурштину та записи із його «курсом»

Призначено судову гемологічну експертизу каміння.

Фото pro.gov.ua.

«Мінус» - по 5 доларів, «пейзаж» - до 2 тисяч: на Сарненщині вилучили понад 100 кг бурштину та записи із його «курсом»

Наразі загальний об’єм вилученого бурштину вже майже 650 кг

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, спільно з оперативними працівниками Управління СБ України в Рівненській області, в межах кримінального провадження за фактами екоциду та незаконного видобування, збуту, придбання, зберігання, передачі, перевезення та переробки бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вчиненого у значних розмірах (ст. 441, ст. 240-1 КК України) проведено ряд обшуків на території села та смт Рокитне Сарненського району, інформує пресслужба прокуратури Рівненщини.

 

 

 

В межах цього ж провадження минулого тижня правоохоронці вже проводили слідчі дії на землях державного фонду на території Вараського (Володимирецького) району, в ході яких тоді вилучили близько 500 кг «сонячного каміння». Втім, на основі зібраної інформації продовжили роботу вже на Сарненщині і таким чином наразі загальний об’єм вилученого бурштину вже складає майже 650 кг. Окрім каміння під час обшуків вилучили також чорнові записи щодо обсягів збуту бурштину і його вартості, та обладнання, призначене для обробки «сонячного каміння».

Окрім каміння під час обшуків вилучили також чорнові записи щодо обсягів збуту бурштину і його вартості, та обладнання, призначене для обробки «сонячного каміння»

 

 

 Читайте також: Зрубав 13 колод: за незаконну порубку лісу волинянину загрожує кримінал

На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії. Призначено судову гемологічну експертизу каміння.

 

Призначено судову гемологічну експертизу каміння.
Призначено судову гемологічну експертизу каміння.