Українські волейболістки двічі поступилися в Болгарії

Жіноча збірна України поступилася Словаччині в заключному матчі групи «В» «Золотої Євроліги».

Фото пресслужби CEV.

Підопічні Володимира Орлова програли Болгарії та Словаччині

Дві поразки спіткали українок у Болгарії.

Так болісно проходить омолодження складу та становлення нової команди.

Національна жіноча збірна України поступилася господаркам майданчика в черговому матчі «Золотої Євроліги» – 0-3 (23:25, 20:25, 12:25). Незважаючи на «сухий» рахунок, підопічні Володимира Орлова тривалий час на рівних боролися з командою Болгарії, і мали всі шанси для того, аби виграти бодай партію.

Жіноча збірна України поступилася Словаччині в заключному матчі групи «В» «Золотої Євроліги» - 1:3 (25:23, 28:30, 14:25, 13:25). Наші суперниці вирвали перемогу, мабуть, все-таки завдяки своїй наполегливості.

Переломним у матчі став другий сет, у якому підопічні Володимира Орлова вели в рахунку більшість часу та мали декілька сет-поінтів. Втім, сповна реалізувати ігрову перевагу в забиті м’ячі українкам, на жаль, не вдалося. Після такої прикрої невдачі наша молодь просто «попливла» психологічно, пише пресслужба СК Прометей.