Вчені з'ясували, який вид спорту найбільше пробуджує сексуальний потяг - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Вчені з'ясували, який вид спорту найбільше пробуджує сексуальний потяг

Сексуальний контакт з партнерами у таких жінок набагато частіше.

Фото із сайту aliexpress.ru.

Вчені з'ясували, який вид спорту найбільше пробуджує сексуальний потяг

Вчені США визначили вид спорту, що пробуджує сексуальний потяг сильніше інших спортивних мистецтв

Після проведення дослідження виявилося, що їзда на велосипеді для дівчат – сильний збудник сексуального потягу, пише Сегодня.

Вчені закликають до їзди на велосипеді не тільки в спортивних цілях, але і використовуючи цей засіб пересування для прогулянок.

Вчені з Каліфорнійського університету в місті Берклі провели низку досліджень, вивчаючи організми більше трьох тисяч жінок на предмет сексуального потягу після занять спортом.

Провівши дослідження, виявилося, що велосипедне водіння для дівчат – сильний збудник сексуального потягу. Порівняння були за всіма чинниками здоров'я. Фахівці запевняють, що велоспорт досить часто провокує інфікування сечових шляхів, але, тим не менш, велосипедистки рідше страждають від статевих розладів.

Читайте також: Збірна Росії злякалась української форми так, що готова відмовитись від участі в Євро-2020

Сексуальний контакт з партнерами у таких жінок набагато частіше. У зв'язку з'ясованими факторами на користь велоспорту, вчені закликають до їзди на велосипеді не тільки в спортивних цілях, але і використовуючи цей засіб пересування для прогулянок.