Алеї ірисів - бути: екс-секретар міськради на Волині зайнялася озелененням - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Алеї ірисів - бути: екс-секретар міськради на Волині зайнялася озелененням

Очолюване колишньою чиновницею підприємство буде займатися благоустроєм та озелененням.

Фото з фейсбук-сторінки Віри ФЕДОСЮК.

Алеї ірисів - бути: екс-секретар міськради на Волині зайнялася озелененням

Віра Федосюк очолила комунальне підприємство «Ковельські парки»

«Сьогодні відбулась значна подія в моєму житті - я підписала контракт з міським головою на посаду директора КП «Ковельські парки», - написала у фейбуці Віра Федосюк, яка до минулої осені була секретарем Ковельської міської ради.

Зовсім нове підприємство у Ковелі буде займатись благоустроєм та озелененням парків Ковеля, аби нашим містянам та гостям міста відпочивалось комфортно та затишно, а дітвора мала де повеселитись та розважитись.

За словами жінки, місія дуже відповідальна так, як це зовсім нове підприємство у Ковелі, яке буде займатись благоустроєм та озелененням парків Ковеля, аби нашим містянам та гостям міста відпочивалось комфортно та затишно, а дітвора мала де повеселитись та розважитись. Тому хочу від вас почути побажання та пропозиції що б ви хотіли змінити або добавити у наші парки.

Читайте такожУ Волинській ОДА нагородили 16-річну гімнастку

«Квітникарочки, «Алеї Ірисів» - бути! Тому запасаємось посадковим матеріалом і десь у кінці літа будемо її закладати», - зазначає Віра Федосюк.