Волинянка підписала контракт на участь у збірній України на Ігри воїнів у США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Волинянка підписала контракт на участь у збірній України на Ігри воїнів у США

Тримаємо кулаки!

Фото з фейсбук-сторінки Майї Москвич.

Волинянка підписала контракт на участь у збірній України на Ігри воїнів у США

З 12 по 22 вересня цього року 40 хлопців та дівчат з України представлять Україну на міжнародних змаганнях Warrior Games в Орландо, штат Флорида, США

Громадська активістка, учасниця Революції Гідності, ветеранка російсько-української війни, перша жінка-учасниця Національної збірної України в міжнародних змаганнях Invictus Games, засновниця клубу Archers Birds Майя Москвич зізналася, що дуже стримано прийняла новину, що її обрали до складу команди. 

«Можливо, тому, що маю досвід і знаю, що насправді це важко, а самі змагання - це якась мить, де найменша помилка і ти вилітаєш з боротьби ... зі стрільби з лука принаймні, в олімпійському раунді так точно, а може, хвилювалася за «Луцьких соколів», про те, як функціонуватиме клуб без мене в цей час і як я все поєднаю влітку...

І якщо серйозно - то, насправді, це дуже велика честь - бути в складі першої команди Warriors, яка поїде з України до Америки.

Але рішення прийнято, котракт підписано - треба готуватися та й все, бо часу то кілька місяців всього лиш.

І якщо серйозно - то, насправді, це дуже велика честь - бути в складі першої команди Warriors, яка поїде з України до Америки.

Класно, що я не одна з Луцька, дуже добре, що в команді є кращі лучники за мене, це дає нам шанс.

Читайте також: У ФІФА мляво відреагували на нову форму збірної України

Дякую за довіру тим, хто прийняв таке рішення! Приймаю, смиренно, на 100%. Обіцяти нічого не буду, але докладу максимум зусиль, а далі - як Бог дасть», - написала Майя Москвич у фейсбуці.

Нагадаємо, у збірну команду України увійшли також лучанин Павло Ковальський та ковельчанин Богдан Оксентюк. 

З Рівненщини на Warrior Games поїдуть Бадарак Андрій  (м. Клевань), Іван Лепеха (м. Рівне) та Андрій Усач — (м.Березне).

Із 40 учасників першої збірної Warrior Games: Team Ukraine:

  • 5 осіб, які вже представляли Україну на міжнародних змаганнях;
  • 7 осіб, для яких національних відбір Warrior Games були взагалі першими ветеранськими змаганнями після поранення чи травми;
  • 28 осіб — це ті учасники, які вже мали досвід у ветеранських змаганнях в Україні і в Орландо вперше виступлять на міжнародному рівні.