Порошенко в річницю безвізу: це історія успіху України, символ прощання із «совком» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Порошенко в річницю безвізу: це історія успіху України, символ прощання із «совком»

«Вірю, що майбутнє України — в Євросоюзі, і ніщо, і ніхто, і ніколи нас не зупинить».

Фото із сторінки Петра Порошенка у facebook.

Порошенко в річницю безвізу: це історія успіху України, символ прощання із «совком»

4 роки тому історичне рішення Ради міністрів ЄС про візову лібералізацію для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» нарешті набуло чинності, відкривши українцям двері в Європу

Про це пише у Facebook п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ця подія, безперечно, стала історією успіху України, символом прощання з «совком» та важливим кроком на шляху повернення до об’єднаної європейської родини. Це — історія боротьби за нашу європейську ідентичність, за гідність, за демократію, за свободу та спільні цінності. Це — перемога всієї України!», – наголошує Порошенко.

«Безвіз — це також і міжнародне визнання успішності політичних, правових, інституційних та антикорупційних реформ, які здійснювала наша команда», – зазначає п’ятий Президент.

«Безвіз — це також і міжнародне визнання успішності політичних, правових, інституційних та антикорупційних реформ, які здійснювала наша команда».

«Багато хто як в Україні, так і за її межами не вірили, а подекуди і чинили спротив безвізу. Нам заявляли, що це неможливо, що нас «там» ніхто не чекає, але ми об’єднали зусилля та рішучими і наполегливими зусиллями зробили з неможливого можливе. Довели нашу відданість справі та здатність реалізовувати далекоглядні стратегічні проєкти на користь України», – наголошує Порошенко.

Він зауважив, що це – своєрідна чітка відповідь можновладцям, які намагаються спотворити минуле, нівелювати та дискредитувати заслуги команди п’ятого Президента у реформуванні України та міжнародні перемоги.

«Але переконаний, що і безвіз, і Угода про асоціацію, і Томос про автокефалію залишатимуться справжніми «легендарними» історіями успіху нашої держави, про які шостий президент Зеленський, на жаль, може поки лише мріяти», – констатує Порошенко.

Читайте також у нас: Петро Порошенко про «плівки Бігуса»: мене вже нічим не здивуєш, але використовувати питання полонених в політичній боротьбі – це скотство​.

«За чотири роки мільйони українців скористалися своїм правом на вільне переміщення і відвідали країни Євросоюзу. Щиро сподіваюсь, що вже зовсім скоро антиковідні обмеження будуть зняті і українці повною мірою зможуть вільно та безперешкодно подорожувати нашим європейським континентом», – зазначив лідер «Європейської Солідарності» і закликав владу прискорити темпи вакцинування українських громадян якісними та міжнародно визнаними препаратами.

«Вірю, що майбутнє України — в Євросоюзі, і ніщо, і ніхто, і ніколи нас не зупинить. І наша команда «Європейської Солідарності» зробить для цього все можливе і навіть неможливе. Бо у цій боротьбі нас підтримують і мільйони громадян України, і наші міжнародні друзі та партнери, зокрема з Європейської народної партії — найвпливовішої європейської політичної родини, яка завжди стояла у перших лавах проукраїнської міжнародної коаліції — коаліції на захист проєвропейських реформ та відсіч російській агресії. Разом ми переможемо!», – наголошує лідер партії.