У Володимир-Волинській громаді оголосили триденну жалобу через загибель військової - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Володимир-Волинській громаді оголосили триденну жалобу через загибель військової

Волинянка Карина Шемчук загинула в ООС 9 червня.

Фото Буга.

У Володимир-Волинській громаді оголосили триденну жалобу через загибель військової

11-13 червня – День жалоби

9 червня в районі проведення ООС під час виконання службових обов’язків трагічно загинула лейтенант, заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення 128 ОГШБр Карина Шемчук з Володимира-Волинського.

У зв’язку із трагічною загибеллю волинянки міський голова Ігор Пальонка підписав розпорядження оголосити 11-13 червня 2021 року днями жалоби на території громади.

 Міський голова Ігор Пальонка підписав розпорядження оголосити 11-13 червня 2021 року днями жалоби на території громади.

У зв’язку із жалобою упродовж трьох днів з 11 по 13 червня на адміністративних приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій мають бути приспущені Державний Прапор України з чорною стрічкою.

Також обмежується проведення розважальних і концертних заходів, спортивних змагань на території громади. Окрім цього, заборонене звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства та у громадському транспорті.

Нагадаємо,  Каріна Шемчук була випускницею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів). У неї залишилися батько і мати, також військова ЗСУ.

Джерело: Володимир-Волинська міська територіальна громада. Офіційна сторінка