У Чернівцях комунальники влаштували кота на роботу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
У Чернівцях комунальники влаштували кота на роботу

Коту врятували життя і «працевлаштували».

Фото Газета по-українськи.

У Чернівцях комунальники влаштували кота на роботу

Кіт Мирон Павлович отримав «робоче місце» в чернівецькому теплокомуненерго. В його обов'язки на підприємстві входить: дарувати тепло, рятувати від стресів, стежити за порядком в новому будинку і… вести блог підприємства у соцмережах

 Історію тварини від його імені розповіли в КП «Чернівцітеплокомуненерго» на сторінці в Facebook, пише «Газета по-українськи».
Розповідається, що тварина була викинута на вулицю відразу після народження. Але небайдужі люди - працівники котельні, підібрали кошеня і залишили у себе. Пізніше його забрало до себе керівництво комунального господарства.

Після повернення в кабінети коту доручили вести блог підприємства, де він буде «розповідати» про роботу Чернівцітеплокомуненерго.

«Спочатку я був здивований, тому що замість шуму котельні з'явилося дуже багато телефонів, паперів і розмов. А ще, я відчув що таке жіноча любов. І, звичайно, почав нею користуватися і самостійно вибирати де і коли мені спати», - розповідається від імені самого кота.

Однак через рік кіт втік на вулицю, де був поранений. Тварина з пошкодженим хребтом доповзла до сусідньої школи. Там його знайшли волонтери. Вони оголосили в мережі збір коштів на допомогу коту, якому була потрібна операція.

Пост помітили «прийомні батьки з Чернівцітеплокомуненерго», і забрали кота з лікарні. Після повернення в кабінети коту доручили вести блог підприємства, де він буде «розповідати» про роботу Чернівцітеплокомуненерго.

Читайте у нас також: На Шацьких озерах вже можна ловити рибу​.