Курси НБУ $ 39.68 € 42.83
Волинянка здобула іменну ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо на Чемпіонаті світу з дзюдо (Фото)

Бажаємо перемог!

Фото зі сайту управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

З 6 по 13 червня 2021 року в столиці Угорщини Будапешті проходить чемпіонат світу з дзюдо серед чоловіків та жінок

У складі збірної України виступали дзюдоїсти Волині. Слід зазначити, що в останній день змагань Анастасія Турчин зайняла 5 місце, поступившись бронзою японській чемпіонці світу. Проте спортсменка, яка виступала у ваговій категорії до 78 кг, здобула іменну ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо, які проходитимуть з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Вітаємо спортсменку та тренерів і бажаємо підкорення Олімпійських п’єдесталів!

Тренують волинську дзюдоїстку Віталій Терешкевич та Олександр Сікорський.

«Вітаємо спортсменку та тренерів і бажаємо підкорення Олімпійських п’єдесталів!» – йдеться на сайті управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.