У школі на Волині вже здійснюють зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У школі на Волині вже здійснюють зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 млн грн.

Фото voladm.gov.ua.

У школі на Волині вже здійснюють зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи

Будівельні роботи у навчальному закладі села Піща Шацького району у самому розпалі

Незабаром новозбудований та реконструйований навчальні корпуси загальноосвітньої школи I-III ступеня села Піща Шацького району порадують учнів та вчителів закладу. В обох приміщеннях уже закінчили фасадні роботи та розпочали розмальовувати зовнішні стіни, інформує Волинська ОДА.

У новозбудованому приміщенні завершують укладати облицювальну плитку в коридорах. Також облаштовують прилеглу територію, зокрема, на подвір’ї вкладається бруківка. 

До завершення підходять і роботи в актовій залі, їдальні, майже готова до використання котельня.

До завершення підходять і роботи в актовій залі, їдальні, майже готова до використання котельня. Трохи більший об’єм будівельних робіт необхідно провести у спортивній залі, на часі там встановлення металевих конструкцій.  

Навчальний заклад у Піщі будують у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 млн грн, з яких 28 млн грн передбачено у 2021 році (кошти ДФРР – понад 25 млн. грн. та кошти місцевих бюджетів – близько 3 млн. грн.).

Будівельні роботи заплановано завершити у нинішньому році. Відтак, у селі Піща Шацького району постане новозбудований навчальний заклад на 200 учнівських місць, де будуть створені комфортні умови для надання якісних освітніх послуг.