Ціни на вишні, абрикоси, персики та сливи будуть такими ж кусючими, як і ціни на черешні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Ціни на вишні, абрикоси, персики та сливи будуть такими ж кусючими, як і ціни на черешні

Немає слів...

Фото kurkul.com

Ціни на вишні, абрикоси, персики та сливи будуть такими ж кусючими, як і ціни на черешні

Фермери пояснюють це невеликим врожаєм...

Цьогоріч в Україні значно вищі ціни на кісточкові фрукти, ніж минулого року. Висока ціна на черешні, абрикоси та сливи зумовлена тим, що фермери можуть зібрати значно менший урожай ніж очікували. Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на biz.today.

Економісти прогнозують, що ціни на вишню, абрикоси, персики і сливи цього літа будуть вищими за торішні в середньому на 15%. Рекордно висока наразі вартість черешні від 120 до 200 грн.

Економісти прогнозують, що ціни на вишню, абрикоси, персики і сливи цього літа будуть вищими за торішні в середньому на 15%. Рекордно висока наразі вартість черешні від 120 до 200 грн. Полуниця на українських прилавках коштує 35-40 грн/кг, проте її ціна буде зменшуватись. 

Ціни на ранні овочі — кабачки, спаржу, буряки, капусту поки стабільні. За останній тиждень подешевшали тільки огірки, помідори і болгарський перець. Фермери прогнозують падіння цін на овочі на початок липня.

Читайте також: Через дощі на українських ланах вилягають посіви пшениці та ячменю.