У Маріуполі проклали велодоріжку, з якої регоче увесь світ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Маріуполі проклали велодоріжку, з якої регоче увесь світ

Сказитися можна...

Фото facebook.com/myroslav.if

У Маріуполі проклали велодоріжку, з якої регоче увесь світ

Це ж треба було таке утнути...

У Маріуполі по проспекту Будівельників закінчуються роботи з укладання тротуару і велодоріжки.

Місцеве видання mrpl.city пише, що в районі будинку №86 склалася проблемна ситуація: дві бригади робітників, що рухалися назустріч одна до одної, виділили місце під велодоріжку на різних частинах тротуару: одна – з боку проїжджої частини, інша – з боку житлового сектора, інформує УНІАН.

Фото оказії опублікували користувачі Facebook. У соцмережі жартують, що в обох бригад було завдання облаштувати велодоріжку праворуч від тротуару. Крім того, коментатори обурені, що велодоріжку зробили з тротуарної плитки, а не заасфальтували.

За словами директора «Маріупольавтодору» Сергія Остапенка, підрядник обіцяв все виправити і облаштувати нову велодоріжку. Він назвав інцидент «помилкою проектування».

Як зазначають місцеві ЗМІ, об'єкт не прийняли в експлуатацію. За словами директора «Маріупольавтодору» Сергія Остапенка, підрядник обіцяв все виправити і облаштувати нову велодоріжку. Він назвав інцидент «помилкою проектування».

«Ми побачили, що з магазину люди будуть виходити на велодоріжку, а це небезпечно. Для того, щоб максимально убезпечити людей, ми з підрядником вирішили внести корективи», - пояснив Остапенко.

За словами Остапенка, підрядники погодилися все виконати своїм коштом найближчим часом.

Наразі працівники «Маріупольавтодору» виправляти ситуацію і перекладають доріжку по довжині усього тротуару з боку проїжджої частини. Як кажуть очевидці, до завершення робіт залишилося близько 10 метрів.

Читайте також: У Цуманській пущі проклали екостежку «Довкола Лопатня».