Зменшаться черги на кордонах: 23 червня відкриють усі пункти пропуску з Польщею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Зменшаться черги на кордонах: 23 червня відкриють усі пункти пропуску з Польщею

Пункт пропуску «Угринів-Долгобичув».

Фото shoppingpl.com.

Зменшаться черги на кордонах: 23 червня відкриють усі пункти пропуску з Польщею

В Євросоюз найкраще їхати з понеділка по середу

Із 23 червня запрацюють усі пункти пропуску на кордоні з Польщею: Угринів, Устилуг та Смільниця, які були закриті під час карантину. 

Про це повідомив під час брифінгу заступник директора департаменту – начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Лисюк.

 Через це на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться, позаяк наразі з Польщею працюють тільки такі пункти пропуску: «Грушів», «Ягодин», «Шегині», «Краковець», «Рава-Руська».

Посадовець зазначив, що через це на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться, позаяк наразі з Польщею працюють тільки такі пункти пропуску: «Грушів», «Ягодин», «Шегині», «Краковець», «Рава-Руська».

«Зараз приймається рішення польським урядом і нас буде офіційно поінформовано про те, що з 23 червня з нуля годин будуть відкриті пункти пропуску, які наразі не працюють. Це Смільниця, Угринів, Устилуг», - сповістив Лисюк.

Прикордонник додав, що в Євросоюз найкраще їхати з понеділка по середу, коли черг на кордонах менше.

Читайте також: У Польщі затримали групу контрабандистів, які постачали зброю до України

Джерело: Конкурент