Як у громаді на Волині вітали медиків (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Як у громаді на Волині вітали медиків (Фото)

Про ветеранів у Рівненській ТГ не забувають.

Фото Валентини КАЛІТКИ.

Як у громаді на Волині вітали медиків (Фото)

Напередодні професійного свята — Дня медичного працівника, що відзначається у третю неділю першого літнього місяця і цього року припадає на 20 червня, в клубі села Гуща Рівненської ТГ відбулися урочистості

 На свято зібралися працівники та ветерани медичних установ громади. Сільський голова Юрій Фініковський привітав медпрацівників, які щодня стоять на варті здоров’я, подякував за добре серце та щиру душу, за проявлену самовідданість обраній справі та  побажав усім міцного здоров’я, благополуччя і добра, щастя та миру.

 

Ми готові докласти максимум зусиль для вирішення проблемних питання в галузі охорони здоров’я, створити умови для належної роботи медичних закладів, які функціонують на  території громади.

«Ми готові докласти максимум зусиль для вирішення проблемних питання в галузі охорони здоров’я, створити умови для належної роботи медичних закладів, які функціонують на  території громади», - зазначив Юрій Миколайович.

До вітань долучився й секретар сільської ради Микола Гурко.

Читайте також: Урізали зарплату апарату сільради, зате всі дітки округи харчуватимуться безплатно

Очільник громади вручив медикам грамоти, подяки та подарунки.

Під час святкового концерту місцеві артисти Олена Баштанська, Валентина Охналюк, Володимир Шевчук та Микола Крук потішили музичними композиціями усіх, хто завітав на захід. Культпрацівники розпочали вітальну програму піснею «Бажаємо щастя любі лікарі».