Справа про вбивство Шеремета: Єрмак провів зустріч з Яною Дугарь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Справа про вбивство Шеремета: Єрмак провів зустріч з Яною Дугарь

У травні Яна Дугарь підтвердила, що листується з президентом Володимиром Зеленським.

Фото з сайту Української правди.

Справа про вбивство Шеремета: Єрмак провів зустріч з Яною Дугарь

В ОП Дугарь навідалася зі своїм адвокатом

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з військовим медиком Яною Дугарь, що проходить у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета як підозрювана, інформує інтернет-видання «Українська правда».

Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк, є також коментар пресслужби Єрмака для Української правди

 Як зазначили у пресслужбі, члени Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України здійснюють громадський контроль за перебігом розслідування убивства Шеремета, і в рамках цього контролю у суботу вони зустрілися із Дугарь.

До зустрічі також приєдналися керівник ОП Єрмак та його заступники Андрій Смирнов та Роман Машовець.

 «Фахівці Ради не втручаються у роботу судів чи правоохоронних органів, але на основі аналізу конкретних справ можуть надавати юридичну підтримку у конкретних випадках або вносити пропозиції щодо вдосконалення законодавства.

Справа щодо вбивства журналіста Павла Шеремета є дуже резонансною. Тому Консультативна рада здійснює громадський контроль за перебігом розслідування цього кримінального провадження.

Справа щодо вбивства журналіста Павла Шеремета є дуже резонансною. Тому Консультативна рада здійснює громадський контроль за перебігом розслідування цього кримінального провадження».

Пряма мова Подоляка: «В зустрічі з пані Дугарь разом з її адвокатами брали участь Альона Вербицька, Андрій Смірнов, Роман Машовець та Андрій Ляхович. Також до зустрічі приєднався Андрій Єрмак – на короткий проміжок часу перед іншою нарадою».

Під час пресконференції президент Володимир Зеленський розповів усій державі, що переписується з Дугарь, а потім показав переписку одному з журналістів. Президент сказав, що переписка з Дугарь не є випадковою. «Якби я вірив, що ця дівчина має відношення до вбивства, я б не переписувався», – додав він.

Читайте також: На Волині «смотрящі» у виправній колонії організували собі рай