Анна, Павло і Вікторія: в одній школі Рівного ЗНО з англійської склали на 200 балів аж троє - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Анна, Павло і Вікторія: в одній школі Рівного ЗНО з англійської склали на 200 балів аж троє

Зруйнували стереотип, що в загальноосвітній школі діти не можуть на 200 балів скласти іноземну мову.

Фото Суспільного Рівне.

Анна, Павло і Вікторія: в одній школі Рівного ЗНО з англійської склали на 200 балів аж троє

Усі дивилися відео англійською

У Рівному п'ятеро учнів отримали найвищий бал на ЗНО з англійської мови. По одному двохсотбальнику мають обласний науковий ліцей та Рівненська гуманітарна гімназія. А у загальноосвітній школі №8 200 балів з англійської отримали одразу троє випускників. Суспільному вони розповіли, як до цього ішли.

Як готувались

«Тільки шкільні уроки, тільки моя самоосвіта. Я до репетиторів не ходив з англійської. Не відмінник і не медаліст, я «хорошист», бо я просто маю бажання вчитися. Дивився різні англомовні відео, багато новин читаю з англомовного середовища», – каже Павло Брижатий.

«Рік в Америці жила, за обміном стала фіналісткою програми «Флекс».Але англійською захоплювалася ще до того, з класу 5-го, просто для себе її вчила, подобалося, було цікаво. Багато дивилася фільмів, серіалів. І вже потім я шукала десь якісь курси, більш академічні моменти, як писати твори», – каже Анна Левчик.

«Так, у мене була репетитор, чотири роки. І моя репетитор мені сказала, що дуже часто приходять: навчіть мою дитину, от зробіть так, щоб за рік вона склала ЗНО на 200. Але так не буває. Буває тільки так, щоб працювати систематично і докладати до цього якісь зусилля і час. Я постійно говорила, що ЗНО – це як рулетка. Тобі може пощастити, а може й ні. Але 200 балів зі ЗНО – це дасть тобі можливість, вибір і обрати той університет, який ти хочеш», – розповіла Вікторія Гребініченко.

Які плани

Вікторія планує вступати до київського вишу на міжнародні відносини, Павло визначається між політологією і міжнародними відносинами в Острозькій академії. А от Анна хоче пов'язати майбутнє з фінансами.

Вікторія планує вступати до київського вишу на міжнародні відносини, Павло визначається між політологією і міжнародними відносинами в Острозькій академії. А от Анна хоче пов'язати майбутнє з фінансами і працювати в міжнародній компанії, але в Україні.

 

 Шкільні вчителі трьох двохсотбальників кажуть, що це вперше від моменту запровадження ЗНО випускники їхньої школи отримали максимальний результат з тестування.

Ми зруйнували стереотип, що в загальноосвітній школі діти не можуть на 200 балів скласти іноземну мову. То це яскравий приклад, що можемо. Справді, все залежить від дитини, наскільки вона вмотивована і має бажання вчитися», – розповіла вчителька англійської мови ЗОШ № 8 Олена Щербатюк.

Читайте також: У волинській родині – аж три покоління медиків!

З моменту запровадження ЗНО восьма школа стала першим закладом на Рівненщині, де одразу троє випускників отримали максимальний бал з одного предмету.