На Рівненщині загинув чоловік, який провалився у боброву нору разом з конем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Рівненщині загинув чоловік, який провалився у боброву нору разом з конем

Нещасний випадок...

Фото pixabay.com (ілюстративне).

На Рівненщині загинув чоловік, який провалився у боброву нору разом з конем

Люди спочатку з дірки дістали коня

На Рівненщині внаслідок падіння у нору, зроблену бобрами, загинув багатодітний батько. Зверху на нього впав кінь, – повідомили у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги. Чоловік виховував дев'ять дітей, передає Суспільне.

У п'ятницю, 18 червня, у селі Сварині Сарненського району унаслідок інциденту загинув 43-річний місцевий житель. Чоловік пішов на пасовище по коня та біля річки провалився у дірку, зроблену бобрами, – повідомили у Центрі екстренної медичної допомоги.

 Чоловік пішов на пасовище по коня та біля річки провалився у дірку, зроблену бобрами.

«Медики отримали повідомлення, що травмувався чоловік близько 20:20. Люди спочатку з дірки дістали коня, а під ним виявили чоловіка без ознак життя. Медики зафіксували смерть травмованого», – повідомив старший лікар зміни «екстренки» Юрій Зеленюк.

Він додав, що при поверхневому огляді тіла ознак переломів чи внутрішніх ушкоджень медики не виявили. Остаточну причину смерті встановить судово-медична експертиза.

Відомо, що у загиблого залишилося дев'ять дітей.

Читайте також: В Ялті зросла кількість зниклих і постраждалих після грандіозного потопу

Вага коня, за даними з фермерських пабліків, може становити до 1000 кілограмів, залежно від віку.