В Ялті зросла кількість зниклих і постраждалих після грандіозного потопу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
В Ялті зросла кількість зниклих і постраждалих після грандіозного потопу

Людей закликали не відмовлятися від евакуації із тих будинків, які входять до зони ризику.

Фото: mchs.rk.gov.ru.

В Ялті зросла кількість зниклих і постраждалих після грандіозного потопу

У районі підтоплення розташовані приватні будинки, з яких потрібно евакуювати жителів

В окупованому Криму зросла кількість людей, які постраждали внаслідок повені. Про це 20 червня повідомила «мерка» Ялти Яніна Павленко, передає інтернет-видання «Гордон». За її словами, постраждало 24 людини, серед зниклих безвісти є двоє, одна людина загинула.

За її словами, постраждало 24 людини, серед зниклих безвісти є двоє, одна людина загинула.

«Дощу немає понад добу, але залишаються дві ділянки, які викликають побоювання – вулиці Кривошти/Вергасова і Кореїз. На місці працюють військові, МНС, співробітники адміністрації, зокрема мої заступники. Закликаю не відмовлятися від евакуації із тих будинків, які входять до зони ризику», – зазначила Павленко.

Вона розповіла, що в Кореїзі – напружена ситуація, тому що в селище стікає великий потік води з гір. У районі підтоплення розташовані приватні будинки, з яких потрібно евакуювати жителів.

«Міністерство надзвичайних ситуацій» Криму 20 червня повідомило, що в Керчі затоплено 248 домоволодінь, постраждало 100 осіб. У Ялті було підтоплено 36 будинків, постраждало 608 осіб.

«Відкачано воду у 28 домоволодіннях, 12 соціально значущих об'єктах, 17 підвальних приміщеннях житлових багатоквартирних будинків», – уточнили в повідомленні.

Контекст:
У Ялті сильний дощ почався приблизно о 3.00 18 червня, повідомив «Крыминформ» , у місті за день випало три місячні норми опадів, річки вийшли з берегів, заявила Павленко. За її словами, востаннє така ситуація була 1922 року. За даними окупаційної влади, унаслідок стихії загинула одна людина, ще одна людина зникла безвісти, 18 постраждали.

Читайте також: На Волині втопився 12-літній підліток. Чи можна було не допустити трагедії?

Видання «Крим.Реалії» повідомило з посиланням на синоптиків, що у східних районах півострова в ніч на 17 червня випало майже дві місячні норми опадів.