У сільраді на Волині платитимуть іменні стипендії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
У сільраді на Волині платитимуть іменні стипендії

Відзначать десять дітей.

Фото pidgayci-gromada.gov.ua.

У сільраді на Волині платитимуть іменні стипендії

Претендентами на отримання іменної стипендії можуть стати учні шкіл громади із високим рівнем успішності

Десять іменних стипендій обдарованим учням загальноосвітніх навчальних закладів Підгайцівської територіальної громади та 5 щомісячних премій педагогічним працівникам, які працюють із дітьми, які мають високі досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу, призначатиме Підгайцівська сільська рада терміном на один навчальний рік - із 01 вересня по 31 травня.

Таке рішення прийняли під час останньої сесії сільської ради депутати, аби створити сприятливі умови для подальшого розвитку учнівської молоді, підтримки обдарованих, талановитих дітей та їх наставників.

Прагнуть створити сприятливі умови для подальшого розвитку учнівської молоді, підтримки обдарованих, талановитих дітей та їх наставників.

Претендентами на отримання іменної стипендії можуть стати учні шкіл громади із високим рівнем успішності за результатами попереднього навчального року, переможці та призери предметних олімпіад, юні науковці Волинської філії Малої академії наук України, переможці та призери тематичних конкурсів, фестивалів, виставок, інших мистецьких змагань  міжнародного, всеукраїнського, обласного рівнів; активні учасники та діячі  органів учнівського самоврядування, волонтерського руху, громадського життя навчальних закладів та громади.

Педагогічні працівники мають право на отримання щомісячної премії, якщо вони підготували переможців та призерів олімпіад, мають високі досягнення у професійній, науковій та пошуково-дослідницькій діяльності, що може підтверджуватися публікаціями у науково-популярних виданнях, участю у науково-практичних конференціях, конкурсах, семінарах міжнародного, всеукраїнського, обласного рівнів, тощо.

Читайте також: На Волині студенти Університету ІІІ-го віку ділилися враженнями про 70-літнього Василя Шкляра (Фото. Відео)

За словами заступника голови Підгайцівської сільської ради Валентина Приходька, для організації роботи з відбору та висунення кандидатів на іменну стипендію та премії Підгайцівської сільської ради створюється конкурсна комісія, яку очолюватиме голова постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності, соціального захисту населення та з питань освіти, культури, молоді і спорту.