У чоловіка відбирають землю, а місцева влада відправляє його до суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У чоловіка відбирають землю, а місцева влада відправляє його до суду

Чоловік звернувся у прокуратуру.

Фото Pixabay.

У чоловіка відбирають землю, а місцева влада відправляє його до суду

Житель села Холоневичі Луцького (колишнього Ківерцівського) району Андрій Літвінцов звернувся у редакцію «Газети Волинь» з проханням допомогти відстояти його приватну власність

Селянин не має великих статків, працює на невеликому підприємстві в Ківерцях, а ділянку у 24 сотих віддав братові, який його підтримує. Площа, про яку йдеться, – сінокос, на який чоловік має усі необхідні документи. Нещодавно до пана Літвінцова звернулися представники однієї агрофірми з пропозицією віддати землю в оренду, проте той відмовив.

Власник сінокосу розповів, що поговорити з ним фермери погодилися тільки після того, як він звернувся до журналістів та правоохоронців.

А через певний час помітив, що його наділ уже розораний і засіяний. Волинянин каже, що на кутках поля, що нахабно намагаються у нього відібрати, стояли стовпці, які не помітити було неможливо.

Як розповіла холоневичівська староста Світлана Піддубна, розширити свій бізнес на території Цуманської громади, до якої належить село, має намір підприємство «Харієс».

Читайте також: Скільки коштуватиме гектар землі в Україні після 1 липня.

Сільський голова Анатолій Дорощук каже, що застерігав аграріїв, щоб вони не захоплювали приватну ділянку, зазначив, що інших важелів впливу на бізнесменів не має і порекомендував чоловікові звертатися до суду.

Представник фірми Руслан Мельник у коментарі «Волині» заявив, що розорали землю випадково, пообіцяв компенсувати збитки.

Власник ж сінокосу розповів, що поговорити з ним фермери погодилися тільки після того, як він звернувся до журналістів та правоохоронців.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.