Мама учениці зламала хребет під час шкільних «відпрацювань». На операцію потрібно 70 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Мама учениці зламала хребет під час шкільних «відпрацювань». На операцію потрібно 70 тисяч гривень

Наразі жінка у лікарні.

Фото obozrevatel.

Мама учениці зламала хребет під час шкільних «відпрацювань». На операцію потрібно 70 тисяч гривень

Керівництво навчального закладу виділило постраждалій всього 500 гривень

У Смілі Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. 

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Директорка школи переказала їм допомогу аж 500 гривень

«У нашому місті сьогодні почали збирання коштів для мами дівчинки, яка під час виконання ремонтних робіт у школі впала з драбини і зламала хребет у двох місцях. Вартість операції приблизно 70 тисяч гривень, що буде далі – невідомо. За словами чоловіка постраждалої жінки, директорка школи переказала їм допомогу аж 500 гривень», – описала ситуацію Ліна Зигура.

Вона попросила підтримки, «щоб винні були притягнуті до відповідальності і відшкодували хоча б частину витрат».

Читайте також: Вчитель на випускному зґвалтував школярку: поліція відкрила кримінал.

Про збирання коштів оголосили навіть на сторінці Смілянської школи №1 у Facebook, яка називається «Наша перша» (правда, повідомлення потім зникло).

Батьки, з якими поспілкувалися наші журналісти, дуже співчувають постраждалій жінці, але водночас обурюються.

«Розумієте, ми, батьки школярів, змушені здавати гроші на численні потреби школи. Але ще й робити ремонти своїми силами. Після того, що сталося з Тетяною Луновською, у якої зламаний хребет, всі, звичайно, шоковані. Так, це нещасний випадок, але все ж ремонтом, як і іншими роботами в школі, повинні займатися фахівці», – розповіла мама учня цієї школи.